Rreth Nesh

lecuso-logo

Lecuso New Energy Co., Ltd. është themeluar në vitin 2005. Adresa jonë e fabrikës është në qytetin Yangzhou, Provinca Jiangsu, Kinë. Kompania jonë ka qenë e përkushtuar për të sjellë energji të re në çdo vend dhe për të ndihmuar njerëzit në mbarë botën. Për të shijuar lehtësinë dhe komoditetin që sjell energjia e pastër. Produktet tona të kompanisë marrin ISO9001, CE, ROHS, TUV, IEC, CCC, SGS të miratuar prodhues dhe eksportues të dritës së rrugës, dritës diellore të rrugës, dritës së rrugës LED, dritës led përmbytëse, shtyllës së dritës së rrugës, shtyllës së dritës së shtyllës së lartë, dritës së kopshtit, diellore panel, sistem energjie diellore.

Ekipi ynë profesional dhe me përvojë i R&D integron teknologjinë më të fundit në çdo dizajn produkti për të ofruar mbështetje të fortë teknike për nevojat e personalizuara të klientëve.

rreth

Lecuso New Energy Company Si Lider në Dritën Diellore të Rrugës, Ndriçimin e Jashtëm, Fushën e Sistemit të Energjisë Diellore.

Në 17 vitet e fundit Lecuso ka zhvilluar një seri produktesh në lidhje me energjinë diellore dhe ndriçimin led bazuar në kërkesën e tregut, Lecuso ka përfunduar me sukses qindra mega projekte qeveritare dhe ka fituar vlerësimin uniform të klientëve. Ne kemi shumë kontraktorë që kanë bashkëpunuar për shumë vite në Afrikë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, si Filipine, Tajlandë, Mozambik, Kenia, Tanzani, Uruguay, Dubai, Jordani etj.

rasti (4)
rasti (3)
rasti (2)
rasti (1)
1___(6)

Avantazhet tona

Ndriçimi diellor i rrugëve dhe ndriçimi LED: Produktet e serisë së ndriçimit Lecuso të përfshira në ndriçimin e rrugëve dhe kopshteve. Kanë ofruar përvojë të shkëlqyer ndriçimi, Për ndërtimin e rrugëve të larmishme në botë. 17 vjet përvojë në industrinë e ndriçimit diellor dhe ndriçimit led, shërbim global që ofron shërbime në mbi 200 vende dhe zona në mbarë botën.

Ruajtja e Energjisë Diellore: Seritë e energjisë diellore, duke përfshirë rezidenciale dhe komerciale, pajisje prodhimi plotësisht automatike, paneli ynë diellor më shumë se 25 vjet garanci, prodhim vjetor mbi 1 GW, Duke zhvilluar mbi 3000 projekte të energjisë diellore në mbarë botën. Produktet e besueshme me cilësi të lartë LECUSO dhe shërbimi pas shitjes me cilësi të lartë mund të zgjidhin shitjet e produkteve dhe problemet teknike për klientët në kohën e duhur. Ky është një angazhim i rëndësishëm për klientët dhe një mbështetje për ne që të shkojmë globalisht.

Shtylla e dritës së rrugës:Fabrika Lecuso mbulon një sipërfaqe prej mbi 50000 metra katrorë, ka një grup të plotë të pajisjeve të prodhimit të shtyllave të dritës dhe ofron një sistem ndriçimi të jashtëm me një ndalesë