Shkëlqim i lartë i serisë Dy 30w 60w 80w 100w 120w i integruar Drita Rrugore solare LED

Përshkrim i shkurtër:

Fuqia: 30w/60w/80w/100w/120w

Materiali: Alumini i derdhur

Çip LED: Luxeon, Cree, Bridgelux, 3030

Efikasiteti i dritës: >170lm/W

CCT: 3000-6500k

Këndi i shikimit: 120°

IP: 66

Ambienti i punës: 30℃~+70℃


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametrat e produktit

Specifikimet e Dritës Rrugore LED të Serisë LECUSO DY

Fuqia

30 w

60 w

80 w

100 w

120 w

3030 çip LED

40 copë

80 copë

120 copë

140 copë

160 copë

Fluksi i ndritshëm

5100 LM

10200 LM

13600 LM

17000LM

20400 LM

Bateri litium LiFePO4

12.8v 24AH

12.8v 36AH

12.8V 48AH

12.8V 60AH

12.8V 72AH

Paneli diellor mono

18 V 50 W

18 V 80 W

18 V 100 W

18 V 120 W

18 V 140 W

Lartësia e instalimit

4-5 milion

6-7 M

7-8M

8-10 M

9-12 M

Koha e karikimit diellor

5-6 orë

Materiali

Aliazh alumini + PMMA

Modaliteti i ndriçimit

sensori i lëvizjes / kohëmatës / telekomanda / ODM

CRI

>80

Jeta e vlerësuar

80000h

Temperatura e punës

-25~+60°C

Instaloni

76mm-114mm

Aplikacion

Autostradë, rrugë, rrugë, kopsht, jashtë, etj.

Garancia

3/5 vjet

Avantazhi i Kompanisë

1. Shkëlqim i lartë, integroni panelin diellor, kontrolluesin, rruazat e llambave LED, baterinë në një strehim.

2. Çipa led të markave të famshme, çipa led 3030/5050, Për shkak se jeta e burimit të dritës LED është më e gjatë, në dritën e integruar diellore të rrugës, fuqia mund të reduktohet duke ndarë kohën gjatë natës për të kursyer energji.

3. Efikasitet i lartë ndriçues: Përdorimi i çipave prej ≥170LM ose më shumë mund të kursejë më shumë se 75% të energjisë në krahasim me llambat tradicionale të natriumit me presion të lartë.

4. Drita jonë diellore ka sensor lëvizjeje, kontrolluesi ka një çip identifikimi të importuar të integruar, i cili mund të rregullojë automatikisht modalitetin e punës në kushte moti afatgjatë me re për të siguruar funksionimin e llambës diellore të rrugës LED çdo ditë. Mbështetje 3-5 netë pas karikimit të plotë. Tre mënyra ndriçimi, fleksibël për t'u ndërruar me telekomandë.

5. Drita diellore e rrugës e gjitha në një është e lehtë për t'u instaluar, pa instalime elektrike, thjesht ndizni çelësin ose telekomandën dhe mund të funksionojë automatikisht. Dizajni i strukturës së integruar kryesore, duke kursyer koston e transportit.

6. Kosto e ulët e mirëmbajtjes: Krahasuar me dritat tradicionale të rrugëve dhe dritat rrugore AC LED, dritat diellore LED të rrugës kanë kosto jashtëzakonisht të ulëta mirëmbajtjeje.

7. Rreth 50,000 grupe dritash diellore rrugore DY cob janë instaluar në Afrikë, Mozambik, Tanzani, Kenia, Nigeri, Algjeri, Filipine, Tajlandë, Vietnam, Dubai, Arabinë Saudite, Jordani etj.

detajet e produktit

Detajet e produktit (1)
Detajet e produktit (2)
Detajet e produktit (3)
Detajet e produktit (4)
Detajet e produktit (6)
Detajet e produktit (5)
Detajet e produktit (1)
Detajet e produktit (2)

Rasti i projektit

Rasti i projektit (2)
Rasti i projektit (1)

Profili i Kompanisë

Profili i kompanisë (2)
Profili i kompanisë (3)
Profili i kompanisë (1)
Rasti i projektit (3)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni