Leave Your Message
01020304

ЗА НАС

ТРЖАЊЕ НА НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ

Lecuso New Energy Co., Ltd. е основана во 2005 година. е посветена на носење нова енергија во секоја земја и помагање на луѓето ширум светот. Да уживаат во капацитетот и удобноста што ги носи чистата енергија. Производите на нашата компанија добиваат ISO9001, CE, ROHS, TUV, IEC, CCC, SGS одобрен производител и извозник на улично светло, сончево улично светло, LED улично светло, led светло за поплавување, улично светло, столб на светлина со висок јарбол, Градинско светло, соларно панел, систем за соларна енергија.
Гледај Повеќе
индекс-околу 3м2
Фабрика-Тур-215кв
0102

Производи

Lecuso New Energy Company како лидер во областа на соларната улична светлина, надворешното осветлување, системот за соларна енергија

Прикажи повеќе

Зошто да не изберете нас

Во изминатите 17 години Lecuso разви серија производи поврзани со соларна енергија и LED осветлување врз основа на побарувачката на пазарот, Lecuso успешно заврши стотици мега владини проекти и доби униформа пофалби на клиентите.

ИСТРАЖУВАЈ СЕГА