Dritë rrugore e veçantë 8M 60W diellore me shtyllë dhe bateri

Përshkrim i shkurtër:

Fuqia: 60 W

Materiali: Alumini i derdhur

Çip LED: Luxeon, Cree, Bridgelux, 3030

Efikasiteti i dritës: >170lm/W

CCT: 3000-6500k

Këndi i shikimit: 120°

IP: 66

Ambienti i punës: 30℃~+70℃


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametrat e produktit

PIC Artikulli Dritë rrugore 60W led
Dritë rrugore 60W led Fuqia 60 w
Çip LED Marka Cree/Bridgelux/Philips
Efikasiteti i dritës >120lm/w-140Lm/w
CCT 3000-6500 mijë
Kendveshtrim 120°
IP 65
Ambienti i punës: 30℃~+70℃
PIC Artikulli Paneli diellor mono
Mono-Solar-Panel.jpg Fuqia 150 w
Efikasiteti i qelizave diellore > 18%
Tensioni maksimal i fuqisë 18.5v
Tensioni maksimal i qarkut 8.11A
Tensioni i qarkut të hapur 22.2
Rryma e qarkut të shkurtër 8.52
Madhësia 1480*680*30 mm
PIC Artikulli Bateri xhel
Bateri xhel Tensioni i vlerësuar 12 v
Kapaciteti i vlerësuar 120 Hixhri
Terminal Kabllo (2,5 mm²×2 m)
Rryma maksimale e ngarkimit 10A
Rast ABS
Garancia 3 vjet
Madhësia 405*173*231 mm
PIC Artikulli Kontrollues diellor
Kontrollues diellor Tensioni i vlerësuar i punës 15A
Maks. rryma e karikimit 15A
nivelet e mbrojtjes IP67
Rryma maksimale e ngarkimit 10A
Efikasiteti i vazhdueshëm i rrymës 96%
Gama e tensionit të daljes Paneli maksimal/ Paneli diellor 12V 150WP
Garancia 3 vjet
PIC Artikulli Shtylla e dritës së rrugës 8M
Shtylla e dritës së rrugës 8M Materiali Q235 Çeliku
Diametri 80/170 mm
Trashësia 3.5 mm
Krahu i lehtë 1.5 milion
Pjatë bazë 320*320*16 mm
Spirancë Bolt 4-M18-800mm
Trajtim sipërfaqësor Veshje me pluhur të galvanizuar me zhytje të nxehtë
Garancia 20 vjet

Avantazhi i Kompanisë

1. Shkëlqim i lartë, Fuqi e plotë gjatë gjithë natës, Kapacitet i madh i baterisë.

2. Përdorni bateri xhel pa mirëmbajtje me cikël të thellë, të përshtatshme për ambient pune me temperaturë të lartë 65° dhe temperaturë të ulët -30°, shkalla e dështimit është shumë e ulët.

3. Këndi i gjerë i ndriçimit 120°-140°, Opsione për një sërë rrugësh.

4. Mbështet 3-5 netë pas karikimit të plotë. Mund të mbajë më shumë se 10 ditë me shi me mot jo të mirë. Në zonat ku drita nuk është veçanërisht e mirë, rekomandohet përdorimi i paneleve diellore polikristaline silikoni.

5. Dritë rrugore diellore me bateri xhel, bateria mund të instalohet në krye dhe të varet në shtyllën e dritës, ne përdorim kasë të papërshkueshme nga uji IP67, jo e lehtë për t'u vjedhur. Nëse temperatura është shumë e lartë, rekomandohet ta varrosni nën tokë, gjë që është më e favorshme për jetën e baterisë dhe numrin e cikleve të punës.

Rasti i projektit

SHPALLJA E PRODUKTIT SHTYLE E PERSONALIZUAR E LAMPIT TË RRUGËS

Na zgjidhni ne, zgjidhni sigurimin e cilësisë.

Rasti i projektit (3)
Rasti i projektit (1)

Profili i Kompanisë

Profili i kompanisë (2)
Profili i kompanisë (3)
Profili i kompanisë (1)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni