Shtylla e dritës së rrugës Prodhuesi Kinez 5m 6m 8m 10m 12m Shtylla e galvanizuar e dritës së rrugës

Përshkrim i shkurtër:

1. Lartësia: 3m-35m.

2. Materiali: Q235/Q345/Q460 Çeliku.

3. Trajtimi i sipërfaqes: Veshje me galvanizim të nxehtë+Pudër.

4. Trashësia e shtresës së zinkut: >80.

5. Garancia: 20 vjet.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametrat e produktit

Specifikimi i shtyllës së dritës së rrugës 3M ~ 12M

Lartësia e shtyllës së dritës Diametri i sipërm Diametri i poshtëm Trashësia e shtyllës Pjatë bazë
3 milion 60 mm 130 mm 2.75 mm 250 * 250 * S14 mm
4 milion 60 mm 130 mm 2.75 mm 260 * 260 * S14 mm
5 milion 60 mm 140 mm 3,00 mm 260 * 260 * S14 mm
6 milion 60 mm 145 mm 3,00 mm 300 * 300 * S16 mm
7 milion 76 mm 160 mm 3,00 mm 300 * 300 * S16 mm
8 milion 80 mm 180 mm 3,25 ~ 4,00 mm 320 * 320 * S20 mm
9 milion 80 mm 180 mm 3,25 ~ 4,00 mm 350 * 350 * S20 mm
10 milion 90 mm 200 mm 3,5 ~ 4,00 mm 400 * 400 * S20 mm
11 milion 100 mm 205 mm 3,75 ~ 4,00 mm 400 * 400 * S20 mm
12 milion 100 mm 220 mm 4,00 ~ 5,00 mm 400 * 400 * S20 mm
Toleranca e dimensionit ±2/%
Forca minimale e rendimentit 285Mpa-450Mpa
Performanca kundër korrozionit Klasa II
Kundër shkallës së tërmetit 10
Ngjyrë Të personalizuara
Trajtim sipërfaqësor Spërkatje me galvanizim të nxehtë dhe elektrostatik, rezistent ndaj ndryshkut, performancë kundër korrozionit të klasës II
Lloji i formës Shtylla konike, Shtylla tetëkëndëshe, Shtylla katrore, Poli me diametër
Lloji i krahut krah i vetëm, krahë të dyfishtë, krahë të trefishtë, katër krahë
Ngurtësues Me përmasa të mëdha për të forcuar shtyllën për t'i rezistuar erës
Veshje me pluhur Trashësia e veshjes pluhur>100um.Veshja e pastër pluhur poliestër e plastikës është e qëndrueshme dhe me ngjitje të fortë dhe rezistencë të fortë ndaj rrezeve ultravjollcë.

Trashësia e filmit është më shumë se 100 um dhe me ngjitje të fortë. Sipërfaqja nuk zhvishet as me gërvishtje teh (15×6 mm katror).

Rezistenca ndaj erës Sipas kushteve lokale të motit, forca e përgjithshme e projektimit të rezistencës ndaj erës është ≥150KM/H
Standardi i Saldimit Pa çarje, pa saldim me rrjedhje, pa buzë kafshimi, nivel saldimi i qetë pa luhatje konkavo-konveks ose ndonjë defekt saldimi.
Galvanizuar Hot-Dip Trashësia e galvanizimit të nxehtë>80um. Zhytje e nxehtë Trajtim kundër korrozionit brenda dhe jashtë sipërfaqes me acid zhytjeje të nxehtë. e cila është në përputhje me standardin BS EN ISO1461 ose GB/T13912-92. Jeta e projektuar e shtyllës është më shumë se 25 vjet, dhe sipërfaqja e galvanizuar është e lëmuar dhe me të njëjtën ngjyrë. Peeling flake nuk është parë pas testit të maul.
Materiali Alumini, SS304 është në dispozicion
Pasivizimi Në dispozicion

Avantazhi i Kompanisë

1. Ky shtyllë llambë konike me një krah të vetëm dhe të dyfishtë janë bërë nga lënda e parë çeliku Q235, është 3 metra në 12 metra (15ft,20ft,30ft,35ft,40ft) me një trashësi muri prej 3.0mm deri në 6.0mm (0.12inç deri në 0,19 inç), gjatësi e ndryshueshme e krahut nga 1m në 3m me tip krahu të dyfishtë dhe të vetëm. Shtylla e llambës së krahëve të kurbës është projektuar për të montuar dritat e rrugës led ose dritën diellore të rrugës. Ky shtyllë drite ka një dizajn të thjeshtë dhe bazë, i lehtë për t'u instaluar dhe mirëmbajtur, forcë e lartë dhe e testuar me kohë. Në përgjithësi është i zbatueshëm për rrugë, shesh, stadium, autostradë, autostradë, buzë detit, etj. Shtyllat e ndriçimit rrugor plotësojnë të gjitha standardet e aplikueshme të materialit ASTM. Testimi i gabimeve të kalimit të saldimit. Saldimi i dyfishtë i brendshëm dhe i jashtëm e bën saldimin të bukur në formë. Dhe konfirmon me standardin ndërkombëtar të saldimit të CWB, BS EN15614Të gjithë saldatorët kanë mbi 18 vjet përvojë saldimi.

2. Shtyllat tona të dritës janë të gjitha të galvanizuara me nxehtësi në tërësi. Trashësia e shtresës ndërkombëtare të zinkut nuk është më pak se 80 mikron. Trashësia e shtresës së zinkut të shtyllave të dritës LECUSO është përgjithësisht më shumë se 100 μm. Shtyllat e dritës të galvanizuara me zhytje të nxehtë mund të përdoren në breg të detit, pa korrozion për një kohë të gjatë, dhe jeta e shërbimit mund të arrijë 20 vjet.

3. Shtyllat e dritës mund të përdoren për mbështetjen e dritës diellore, mbështetjen e ndriçimit AC dhe dekorimin e kopshtit. Sipas vizatimeve, forma të ndryshme mund të personalizohen.

detajet e produktit

Shtylla e dritës së rrugës lecuso (6)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (8)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (9)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (10)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (11)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (12)
shtylla e dritës së rrugës lecuso (13)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (14)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (15)

Rasti i projektit

Shtylla e dritës së rrugës lecuso (16)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (17)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (18)

Profili i Kompanisë

rreth (2)
rreth (4)
rreth (3)
Shtylla e dritës së rrugës lecuso (5)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni